Wspólnie okradali markety

Do 5 lat więzienia grozi sprawcom kradzieży w marketach na terenie Głuszycy, Boguszowa-Gorc oraz Wałbrzycha. Podejrzani kradli sprzęt gospodarstwa domowego oraz sprzęt komputerowy. Dwóch mężczyzn oraz kobieta staną teraz przed sądem.

W ręce policjantów wpadł 19-latek z Jedliny-Zdroju, który pod koniec kwietnia wykradł z trzech marketów artykuły gospodarstwa domowego oraz sprzęt komputerowy. Łupem mężczyzny padły cztery markowe ekspresy do kawy, dziesięć pendriveów oraz dwie myszki komputerowe. Straty właściciele firm wyliczyli na blisko 1750 złotych.
 
Policjanci ustalili, że w jednym z przypadków – kradzieży w sklepie w Boguszowie-Gorcach – podejrzanemu pomagali także 20-letnia koleżanka oraz 27-letni kolega, a przy przestępstwie popełnionym w Głuszycy - 27-latek. Młoda kobieta oraz mężczyzna wpadli już w ręce policjantów.
 
Cała trójka przyznała się do zarzucanych im czynów i złożyła wyjaśnienia. Za kradzieże grozi im do 5 lat więzienia.
 
wb
foto:KMP w Wałbrzychu
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno