Mickiewicza w Szczawnie-Zdroju przejezdna

Ulica Mickiewicza w Szczawnie-Zdroju w końcu jest przejezdna. Droga której remont wydawał się nie mieć końca, została otwarta dla ruchu.

Wyświetl galerię 1/11
Termin zakończenia remontu wielokrotnie  przesuwano. Wokół drogi powstało wiele niejasności, pojawiły się min. pogłoski że po remoncie droga będzie jednokierunkowa. 
 
Aktualna organizacja ruchu na ulicy jest tymczasowa i jest dwukierunkowa. W trakcie prac mieszkańcy postulowali o zmianę organizacji, tak by ograniczyć poruszanie się pojazdów, głównie ciężarowych i skierowanie ruchu na obwodnicę. Konkretny plan jeszcze nie powstał ponieważ jest zbyt wiele różnorodnych głosów w tej sprawie i ciężko jest wybrać jedno rozwiązanie, które zadowoli wszystkich.
 
 
- Nam wszystkim zależy na tym, żeby tam nie było wielkiego ruchu. Musimy doprowadzić do tego, aby ulica Mickiewicza nie była drogą tranzytową. Projekt organizacji ruchu wzbudzał wiele emocji. Prace nad nim nadal trwają, mieszkańcy zgłaszają swoje uwagi. Ostateczny kształt nie jest jeszcze znany - mówi Marek Fedoruk, burmistrz Szczawna-Zdroju
 
Na drodze pojawiło się ograniczenie prędkości do 30 km/h, w całym Szczawnie-Zdroju obowiązuje ograniczenie do 40km/h.
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

pm

foto:K.Żarkowski

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno