Mistrzostwa Polski strażaków w tenisie stołowym (WYNIKI)

Paweł Chmiel z województwa mazowieckiego został mistrzem Polski strażaków w tenisie stołowym. Mistrzostwa odbyły się w Aqua Zdroju. 

Wyświetl galerię 1/4
W zawodach rywalizowało 56 strażaków z 14 województw. Spotkania rozgrywano w trybie indywidualnym i drużynowym. Zwyciężyła drużyna z województwa podkarpackiego. 
 
- W tenisa stołowego gram już kilkanaście lat. Można powiedzieć, że najpierw pojawił się tenis, później trafiłem do straży pożarnej. Ponad 20 lat grałem w różnych ligach. Teraz reprezentuje zespół z Zamościa. Bardzo mi to sprawia radość ze względu na to, że jest to zdrowa forma ruchu. Można bardzo dobrze się rozwijać przy tym. - mówi tenisista, Paweł Chmiel.
 
Strażacy trenują także w jednostkach, gdzie w czasie wolnym mogą korzystać ze stołów pingpongowych. 
 
- W jednostce mamy stoły, można to wszystko pogodzić. Trening wygląda tak, że jest rozgrzewka techniczna, są elementy techniczne. Najważniejsze są gry na punkty, potrzeba nam jak najwięcej gier na punkty, by móc grac na mistrzostwach Polski. - mówi tenisista, Paweł Chmiel.
 
 
 
red
foto:WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno