'Lato z Dwójką' przy SP nr 2

„Lato z Dwójką” to impreza organizowana przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głuszycy.  W tym roku grupa „Dla mieszkańców - dla nas”  działająca przy SP2 otrzymała 5 tys. zł dofinansowania w ramach programu „Dolnośląskie Małe Granty”. 

Projekt dofinansowany jest  z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, a jego operatorem jest Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych.
 
Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu w piątek 7 czerwca od godz. 16.00 na placu przy Szkole Podstawowej nr 2 (ul. Sienkiewicza 53) odbędzie się impreza z licznymi atrakcjami dla najmłodszych i dorosłych mieszkańców Głuszycy. 
 
W programie „LATA Z DWÓJKĄ” 2019 przewidziano:
Turniej Szachowy dla dzieci i dorosłych z atrakcyjnymi nagrodami ( zapisy uczestników  do 04.06.2019 r.  pod numerem telefonu 74 84 56 259  lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sp2@gluszyca.pl),
  gry i zabawy z animatorami, 
atrakcje dla dzieci: kolorowe warkoczyki, malowanie twarzy, zamek dmuchany do skakania,
zabawy przy muzyce,
 rodzinne potyczki sportowe,
pokaz magicznych sztuczek.
 
 
red
foto:użyczone
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno