Niebawem Dzień Matki. Mamy pomysł na prezent!
Czy możemy podarować mamie coś cenniejszego niż zdrowie, energię i dobre samopoczucie? Chyba nie. Dlatego prezent w postaci karnetu do CityFit -  najnowocześniejszego i najbardziej przyjaznego klubu fitness w mieście z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę.

 
 
Już 26 maja świętujemy Dzień Matki. To okazja, aby pokazać naszym mamom jak bardzo nam na nich zależy. A możemy to zrobić przemyślanym prezentem. Wałbrzyski klub fitness CityFit przygotował specjalne karnety upominkowe dla mam.  
 
Za cenę 79,95 złotych możemy podarować pełen dostęp do oferty klubu przez okres jednego miesiąca. Obdarowana mama będzie mogła korzystać zarówno z przestrzeni do ćwiczeń indywidualnych, jak i grupowych zajęć fitness. Na miejscu znajdzie pomocną i niezwykle życzliwą obsługę, która oprowadzi ją po klubie, opowie o wyposażeniu i możliwościach treningowych. Będzie mogła również dokonać pomiaru swojej kondycji na FitQuest  - innowacyjnym urządzeniu do pomiaru sprawności fizycznej. 
 
Wałbrzyski CityFit  zlokalizowany jest w Galerii Victoria (ul. 1 Maja 64). Czynny jest 24h/7, a trenować można od 16. roku życia.  Karnety dostępne są online na www.cityfit.pl (opcja kup karnet/kup prezent). Po sfinalizowaniu transakcji nabywca otrzyma na skrzynkę mailową specjalny voucher podarunkowy, który po wydrukowaniu można wręczyć mamie. A potem jak najszybciej wyciągnąć ją na wspólny trening.

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

opr. kama
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno