Napadli na 61-latkę - pomóż policji
Wałbrzyscy policjanci poszukują dwóch mężczyzn, którzy w marcu tego roku usiłowali dokonać rozboju w centrum Wałbrzycha - pomóżcie policji, być może ktoś rozpoznaje bandytów. 

 
 
 
Do zdarzenia doszło 14 marca 2019 roku około godz ok 19:40 na ul. Brzechwy w Wałbrzychu. To w tym miejscu przestępcy zaatakowali 61-latkę. Najpierw uderzyli wałbrzyszankę w głowę, później szarpiąc za torebkę, próbowali pokrzywdzonej ją wyrwać. Torebki nie udało się zabrać kobiecie, sprawcy uciekli. 

Na udostępnionych przez policjantów zdjęciach widać obu mężczyzn bezpośrednio po zdarzeniu, przemieszczających się przez dzielnice Śródmieście ulicami Słowackiego, Konopnickiej, Nowy Świat oraz Chrobrego, gdzie po raz ostatni rejestrują ich kamery monitoringu.

Policja apeluje do osób, które rozpoznają sprawców lub mają jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia o zgłoszenie się bezpośrednio do Komisariatu Policji II w Wałbrzychu przy ul. Psie Pole 7, o kontakt telefoniczny z prowadzącym sprawę policjantem pod numerem telefonu (74) 842-02-97 lub z dyżurnym tej jednostki pod numerem telefonu (74) 842-03-32.


 
opr. adm
foto: KMP Wałbrzych 


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno