Konkurs Plastyczno-Literacki 'Moja Mama' (WYNIKI)

Znamy zwycięzców konkursu Plastyczno Literackiego "Moja Mama" Tegoroczny temat konkursu miał zwrócić uwagę na to, jak ważne jest dbanie o zdrowy tryb życia. 

Konkurs tradycyjnie podzielono na kategorie: plastyczną dla uczniów klas 0-I, plastyczną dla uczniów klas II-III, literacką i poetycką dla uczniów klas IV-VII, a także plastyczną i literacką dla uczniów szkół specjalnych.
 
- Nie ukrywam, że to najmilszy mojemu sercu konkurs. Z niecierpliwością czekam na każdą edycję. Emocje, które towarzyszą przygotowaniom motywują nas do kolejnych działań. W tym roku tematem konkursu zwracamy uwagę na ważne dla nas wszystkich tematy, jakimi są ekologia, zdrowy tryb życia oraz ochrona środowiska. Chcemy, żeby od najmłodszych lat dzieci miały świadomość w tych kwestiach. Poprzez ten konkurs chcemy uczyć dobrych nawyków – mówi posłanka  Izabela Katarzyna Mrzygłocka.
 
 
Na konkurs nadesłano prace z przedszkoli, szkół podstawowych oraz specjalnych z 5 powiatów naszego regionu, łącznie z 40 placówek. Prace były bardzo kreatywne. Jury, miało nie lada wyzwanie z wyłonieniem zwycięzców. Oceniający kierowali się wymogami formalnymi ujętymi w regulaminie konkursu, trafnością tematu i samodzielnością wykonania.
 
Uroczystość wręczenia nagród odbyła się tradycyjnie w wałbrzyskiej „10". Szkolni artyści piosenką, tańcem oraz skeczem zachwycili publiczność i otrzymali ogromne brawa.
 
Listę zwycięzców konkursu znajdziesz tutaj
 
info i foto: użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno