Zatrzymali trzech wandali

Trzech wandali w rękach wałbrzyskich policjantów: jeden z nich uszkodził szybę w autobusie, drugi parasol ogrodowy, a trzeci drzwi toalety na Dworcu Miasto. Wandale staną przed sądem,  grozi im do 5 lat więzienia.

 
Policjanci zostali poinformowani o tym, że na Podzamczu przy ul. Fortecznej pijany mężczyzna podpalił parasol ogrodowy w jednym z lokali  gastronomicznych. Jak się okazało, wcześniej właściciel zwrócił uwagę 32-latkowi na jego zachowanie, a ten w odwecie podpalił parasol ogrodowy. 
 
Policjanci zostali też wezwani na ul. Noworudzką w Wałbrzychu, gdzie według zgłoszenia awanturujący się mężczyzna na jednym z przystanków kopał w autobus komunikacji miejskiej, a następnie butelką z piwem rzucił w boczną szybę autobusu rozbijając ją. Chwilę po zgłoszeniu pijany 30-latek trafił w ręce mundurowych i noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań.

Tego samego dnia policjanci zatrzymali też na ul. Niepodległości 18-latka, który miesiąc temu na Dworcu Miasto uszkodził wpłatomat i drzwi toalety. 
 
Podejrzani przyznali się do popełnionych czynów. We wszystkich przypadkach szkody oszacowane zostały na kwotę około tysiąca złotych. Wandale staną przed sądem, grozi im do 5 lat więzienia.


opr. adm
foto: KMP Wałbrzych


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno