Szczawieńskie skrzaty w finale Mistrzostw Polski

Reprezentacja KT Szczawno-Zdrój wywalczyła awans do turnieju finałowego Drużynowych Mistrzostw Polski w kategorii skrzat. To spore, ale jak najbardziej zasłużone wyróżnienie dla podopiecznych trenera Roberta Kosińskiego, gdyż we wrześniowym finale zagra jedynie osiem najlepszych drużyn kraju.

W miniony weekend na kortach Centrum Tenisowego Sobota rozegrano eliminacje Drużynowych Mistrzostw Polski w kategorii skrzat. Znakomicie zaprezentowała się ekipa szczawieńskich tenisistów, która awansowała do ścisłego finału. W ramach niedawnych zmagań nasi pokonali Kostrzyński Klub Tenisowy, Legię Warszawa oraz Olimpię Poznań. Na podkreślenie zasługuje dodatkowo fakt, że w osiemnastu rozegranych meczach podopieczni trenera Kosińskiego zanotowali komplet zwycięstw (!), co najlepiej oddaje przewagę tenisistów z uzdrowiska nad swymi rówieśnikami.
 
KT Szczawno-Zdrój: Alan Ważny, Dawid Lewandowski, Jan Kluczyński, Filip Kosiński, Goran Burbo. Kapitan: Robert Kosiński
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno