Molestował 8-letniego siostrzeńca: są zarzuty

39-letni Piotr K. ze Świdnicy oskarżony o molestowanie swojego 8-letniego siostrzeńca.  - Podejrzany kazał małoletniemu dotykać swoich narządów płciowych, kazał masturbować się w jego obecności,  dotykał też ręką genitaliów chłopca - informuje prokurator rejonowy w Świdnicy, Marek Rusin.

Doniesienie do prokuratury złożyli pracownicy opieki społecznej. Ich wersję wydarzeń potwierdziła także najbliższa rodzina 8-latka. Mężczyźnie postawiono trzy zarzuty. 
 
- Zarzut molestowania seksualnego 8-latka polegający na tym, że podejrzany kazał małoletniemu dotykać swoich narządów płciowych, kazał pokrzywdzonemu masturbować się w jego obecności, a także dotykał swoją ręką jego genitaliów. Drugi zarzut dotyczy prezentowania małoletniemu poniżej 15 roku życia innej czynności seksualnej poprzez masturbowanie się w jego obecności - informuje prokurator rejonowy w Świdnicy Marek Rusin.
 
Prokuratura ustaliła także, że sprawca miał znęcać się nad matką 8-latka – swoją siostrą. Trzeci zarzut jaki postawiono Piotrowi K. dotyczy właśnie fizycznego i psychicznego znęcania się nad swoją siostrą. Piotr K. przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów.
 
Prokuratura skierowała do sądu wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się do tego wniosku i mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu od 2 do 12 lat więzienia.
 
wb
foto:ilustracyjne
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno