Menu

Pusia i Maks szukają domu

Pusia i Maks straciły dom i niebawem trafią do schroniska. Może znacie kogoś kto chciałby je przygarnąć?

Pusia i Maks szukają domu

Pusia ma 5 lat, Maks 7. Psy są przyjazne, kochają ludzi, tolerują inne psy i koty. Były wychowane razem z dziećmi. Zwierzęta straciły dom i za kilka dni trafią do schroniska.

 

Na facebooku Nowy Lepszy Spotted Wałbrzych zamieszczono apel z prośbą o przygarnięcie zwierząt. Chcecie wziąć pieski do siebie? Numer telefonu do autorki wiadomości 509795434.

 

 

red
foto: Nowy Lepszy Spotted Wałbrzych
 
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Dariusz (23 maja 2019 23:30)
Gdybym nie miał piesiaka od razu bym wziął.Kochane stworzenia!

Dodaj komentarz

psy  |   dom  |   schronisko  |  

Raper Sobota zagra w Szczawnie-Zdroju dla chorej Gabrysi

History Hiking: Skarb znaleziony w stawie. Depozyt III Rzeszy

Wałbrzyskie Mauzoleum. Niewygodny pomnik - vlog youtubera

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij