Koalicja Europejska stawia na Dudę

Koalicja Europejska jest na ostatniej prostej przed wyborami do Europarlamentu. Z tej okazji kolejny raz przyjechał do Wałbrzycha Jarosław Duda – startujący z drugiego miejsca listy nr 3 okręgu dolnośląsko-opolskiego. 

- Witam serdecznie Pana Jarosława Dudę i jeszcze raz chcę podkreślić jego wkład w to, co się działo w naszym mieście i powiecie. Przede wszystkim to są żłobki i przedszkola. Projekty, które były realizowane przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, kiedy wiceministrem był pan senator Jarosław Duda. Tam były programy m.in. Maluch, Senior Wigor. To wszystko mamy realizowane w naszym mieście. - mówi posłanka, Agnieszka Kołacz-Leszczyńska.
 
 
-Zapraszam wszystkich na wybory. Zapraszam do tego, by mieć wpływ na to, co się będzie działo z Polską w Unii Europejskiej. Proszę o głos na mnie. Bardzo się cieszę, bo zostałem przyjęty w Wałbrzychu bardzo serdecznie. Odbyłem tutaj wiele rozmów i jest tutaj dobra energia. Sądzę, że Wałbrzych zasługuje na jeszcze lepszy rozwój. - mówi kandydat do Europarlamentu, Jarosław Duda. 
 
Pierwsze miejsce na liście zajmuje znana z pomocy humanitarnej, Janina Ochojska. 
 
Tak wygląda lista wszystkich kandydatów. 
 
1.Janina Ochojska (PO)
2.Jarosław Duda (PO)
3.Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska (SLD)
4.Andrzej Buła (PO)
5.Julia Rokicka (ZIELONI)
6.Izabela Katarzyna Mrzygłocka (PO)
7.Władysław Kozakiewicz (PO)
8.Elżbieta Stępień (PO)
9.Genowefa Prorok (PSL)
10. Krzysztof Mieszkowski (Nowoczesna)
 
Wybory do Europarlamentu już 26 maja.
 
pm
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno