Rozpoczęły się Juwenalia

Było kolorowo, głośno i wesoło, bo studenci przejęli Wałbrzych - rozpoczynają się Juwenalia. Wiceprezydent, Sylwia Bielawska przekazała żakom klucze do miasta, a ci w barwnym pochodzie ruszyli w kierunku Starej Kopalni, gdzie odbędzie się właściwa impreza. 

- Wraz ze studentami stworzyliśmy pochód juwenaliowy - pierwszy raz w historii Wałbrzycha. Jest to przemarsz spod ratusza na Starą Kopalnię, gdzie w tym roku odbędą się Juwenalia. Czeka na nas wiele atrakcji - będą konkursy, gry, zabawy. Dodatkowo mamy trzech świetnych artystów, którzy zaśpiewają na naszej scenie. Po koncertach mamy afterparty, więc wszyscy studenci będą mogli się wybawić aż do 3 rano. - mówi student, Jakub Wojnowski.
 
Studenci specjalnie przygotowali się do pochodu, przebierając się za różne postacie. 
 
- Jeżeli chodzi o stroje, to każdy student przebrał się za co chciał, ponieważ nie było żadnej tematyki. Każdy mógł się przebrać np. za postać z bajki. Wystarczy być kreatywnym i wyciągnąć wszystkie rzeczy, jakie ma się w szafie. Strój jest najważniejszy na pochodzie.  - mówi student, Jakub Wojnowski.
 
Na studentów, ale nie tylko, czeka wiele atrakcji już na scenie zaprezentują się raperzy Wena, Sarius i Małpa. Czekają na nich też gry, zabawy i konkursy prowadzone przez samorząd studencki. 
 
 
red
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno