Otwarty trening siatkarek

Choć siatkarki Chełmca Wodociągów odpoczywają po ciężkim, a zarazem zakończonym pełnym sukcesem minionym sezonie, to działacze wałbrzyskiego klubu już myślą o kolejnych rozgrywkach. W przyszłym tygodniu odbędzie się otwarty trening dla zawodniczek, które szukają klubu w II lidze kobiet. 

Działacze Chełmca Wodociągów rozpoczęli poszukiwania zawodniczek, które być może wzmocnią naszą drużynę przed debiutanckim występem na II-ligowym szczeblu. Stąd decyzja o przeprowadzeniu otwartego treningu dla zawodniczek, które chciałyby zasilić szeregi beniaminka. Wspomniany trening zaplanowano na czwartek 30 maja w Hali Wałbrzyskich Mistrzów - początek o godzinie 19. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 668-238-658 lub drogą mailową: klub@chelmiec.walbrzych.pl.

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno