IV liga: Górnik - Polonia Trzebnica (do przerwy) 1:1 (FOTO)

W anormalnych warunkach, bo przy ulewnym deszczu przyszło ekipie Górnika rywalizować z Polonią Trzebnica. W efekcie obfitych opadów boisko przy ulicy Ratuszowej wkrótce pokryło się wodą, a piłka wyczyniała prawdziwe harce raz za razem zaskakując graczy. Nie dziwi zatem decyzja sędziego, który po pierwszej połowie, przy stanie 1:1, przerwał spotkanie.

Pojedynek rozpoczął się od zdecydowanych ataków wałbrzyszan, którzy w krótkim czasie wyszli na prowadzenie. W 8 minucie po ładnej akcji z prawej strony pola karnego Jan Rytko dograł na 5 metr do Allana De Pauli, a ten zmieniając lot piłki trafił do siatki. Po zdobyciu gola biało-niebiescy uzyskali dużą przewagę, jednak z racji zalegającej na murawie wody nie mogli rozwinąć skrzydeł. W 31 minucie potężnie z dystansu przymierzył Rytko, ale futbolówka przeszła tuż nad poprzeczką.

Wydawało się, iż miejscowi mają wynik pod kontrolą, gdy w ostatnich sekundach przed przerwą do dośrodkowania z lewej strony doszedł Jakub Czternastek, który ładną główką pokonał Szymona Steca. Równo z 45 minutą sędzia odgwizdał koniec odsłony, aby następnie przerwać spotkanie, co biorąc pod uwagę stan boiska wydawało się jak najbardziej słusznym werdyktem arbitra. Ostateczna decyzja należeć będzie do Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, który może nakazać powtórzenie meczu, rozegranie drugiej połowy lub utrzymać wynik 1:1 z pierwszej części spotkania.

IV liga
XXVIII kolejka
Górnik Wałbrzych – Polonia Trzebnica 1:1
(przerwany po pierwszej połowie z powodu złych warunków atmosferycznych)
Bramki: 1:0 Allan De Paula (8), 1:1 Jakub Czternastek (44)
Żółta kartka: Orzech – Górnik
Górnik: Stec, Michalak, Orzech, Smoczyk, Wepa, Chajewski, Rytko, Krzymiński, Sawicki, Tragarz, De Paula. Trener: Jacek Fojna

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com