Czy dobrze mieć sąsiada? Niekoniecznie...

Gdy wróciła do domu zastała wyważone drzwi. Jak się okazało z mieszkania zniknął telewizor, grzejniki a nawet żeliwna płyta z kuchennego pieca,  a wszystko przez sąsiada.

 

"Jak dobrze mieć sąsiada..." - tej piosenki mieszkanka ulicy Osiedleńców w Wałbrzychu raczej nie zaśpiewa. Kobieta od dłuższego czasu przebywała u swojej rodziny, kiedy jednak wróciła do swojego mieszkania okazało się, że drzwi wejściowe były wyważone. Z domu zginęły dwa grzejniki olejowe, telewizor, tona węgla, trzy szafki z ubraniami, kuchenne naczynia i  żeliwna płyta pieca kuchennego -  wartości skradzionych przedmiotów to około 2 tysiące złotych. 

Policjanci zatrzymali już złodzieja, okazał się nim 30-letni sąsiad pokrzywdzonej. Mężczyzna przyznał się do kradzieży, stanie teraz przed sądem, grozi mu do 10 lat wiezienia. 

opr. adm
foto: walbrzych24.com

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno