Dzień Samorządu Terytorialnego

W Walimiu obchodzono Dzień Samorządu Terytorialnego. Dzień powstał na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów samorządowych z 1990 r. O ustanowieniu tego święta zdecydował 29 czerwca 2000 r. Sejm w specjalnej uchwale na 10-lecie odrodzenia polskiego samorządu terytorialnego.

Z tej okazji, życzenia pracownikom samorządowym złożył Wójt Gminy Walim Adam Hausman. Wójt podkreślił, że  zaangażowanie i codzienna praca naszych gminnych urzędników, przyczyniają się do pozytywnych zmian w naszej „małej Ojczyźnie”. 
 
Serdecznie podziękował za dobrą współpracę  oraz za zaangażowanie na rzecz mieszkańców naszej gminy, życząc dużo wytrwałości, optymizmu  i satysfakcji z pracy zawodowej i w życiu prywatnym.  Przy tej okazji zaprosił również współpracowników na wspaniałego torta. 
 
red
foto:WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno