Rajdowe święto całych rodzin

W imieniu Stowarzyszenia Moto-Weteran Wałbrzych zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w IV edycji Wałbrzyskiego Rajdu Rodzinnego. Najbliższa odsłona odbędzie się w sobotę 1 czerwca, a rajd wystartuje o godzinie 9 spod kościoła p.w. Św. Anny przy ulicy Wieniawskiego 6 na Szczawienku.

Rejestracja załóg rozpocznie się o godzinie 8.30, kwadrans później uczestników czeka odprawa, a punktualnie o godzinie 9 do rywalizacji przystąpi pierwsza załoga. Trasa rajdu liczy 100 kilometrów i jak podkreślają organizatorzy, jest wyjątkowo atrakcyjna, a zarazem dość wymagająca. Podczas jazdy załogi przekroczą granicę Polski, tak więc należy pamiętać o zabraniu dokumentu toższamości uczestniczących w zabawie dzieci.

 

- Zadaniem startujących będzie wykonanie konkurencji samochodowych i sprawnościowych, a na mecie na załogi czekać będą nagrody. Niewątpliwą atrakcją będzie zwiedzanie muzeum, do którego dzieci w wieku do lat 15 będą mogły wejść za darmo -, poinformował Damian Ziętkowski, wiceprezes stowarzyszenia. Podczas wyścigu przeprowadzony zostanie również konkurs elegancji polegający na jak śmieszniejszym przyozdobieniu pojazdów. Mile widziane będą również przebrania samych uczestników.

 

- Założeniem Wałbrzyskiego Rajdu Rodzinnego jest miłe spędzenie czasu, turystyka samochodowa, poznanie ciekawych miejsc w naszym regionie, a przede wszystkim doskonała zabawa wśród pozytywnie zakręconych ludzi. Chciałbym podkreślić, iż zwycięży nie ta załoga, która jako pierwsza pojawi się na mecie, ale ta, która najdokładniej wykona wszystkie zadania. Całość zwieńczy wspólne ognisko z pieczoną kiełbaską oraz ziemniakami -, dodał Ziętkowski.

 

Wpisowe dla dorosłych wynosi 25 złotych, dzieci 10 złotych, a dodatkowe informacje można znaleźć, w tym zgłosić swój udział, na stronach: facebook.com/weteranDB lub www.moto-weteran.walbrzych.pl.

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)

 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno