Menu

Rajdowe święto całych rodzin

W imieniu Stowarzyszenia Moto-Weteran Wałbrzych zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w IV edycji Wałbrzyskiego Rajdu Rodzinnego. Najbliższa odsłona odbędzie się w sobotę 1 czerwca, a rajd wystartuje o godzinie 9 spod kościoła p.w. Św. Anny przy ulicy Wieniawskiego 6 na Szczawienku.

Rajdowe święto całych rodzin

Rejestracja załóg rozpocznie się o godzinie 8.30, kwadrans później uczestników czeka odprawa, a punktualnie o godzinie 9 do rywalizacji przystąpi pierwsza załoga. Trasa rajdu liczy 100 kilometrów i jak podkreślają organizatorzy, jest wyjątkowo atrakcyjna, a zarazem dość wymagająca. Podczas jazdy załogi przekroczą granicę Polski, tak więc należy pamiętać o zabraniu dokumentu toższamości uczestniczących w zabawie dzieci.

 

- Zadaniem startujących będzie wykonanie konkurencji samochodowych i sprawnościowych, a na mecie na załogi czekać będą nagrody. Niewątpliwą atrakcją będzie zwiedzanie muzeum, do którego dzieci w wieku do lat 15 będą mogły wejść za darmo -, poinformował Damian Ziętkowski, wiceprezes stowarzyszenia. Podczas wyścigu przeprowadzony zostanie również konkurs elegancji polegający na jak śmieszniejszym przyozdobieniu pojazdów. Mile widziane będą również przebrania samych uczestników.

 

- Założeniem Wałbrzyskiego Rajdu Rodzinnego jest miłe spędzenie czasu, turystyka samochodowa, poznanie ciekawych miejsc w naszym regionie, a przede wszystkim doskonała zabawa wśród pozytywnie zakręconych ludzi. Chciałbym podkreślić, iż zwycięży nie ta załoga, która jako pierwsza pojawi się na mecie, ale ta, która najdokładniej wykona wszystkie zadania. Całość zwieńczy wspólne ognisko z pieczoną kiełbaską oraz ziemniakami -, dodał Ziętkowski.

 

 

Wpisowe dla dorosłych wynosi 25 złotych, dzieci 10 złotych, a dodatkowe informacje można znaleźć, w tym zgłosić swój udział, na stronach: facebook.com/weteranDB lub www.moto-weteran.walbrzych.pl.

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)

 

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Minersi o krok od finału II ligi

Futboliści Miners wciąż w grze o awans do kolejnej rundy

Armada Szczecin przerwała passę wałbrzyszan (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij