Zobacz zdjęcia z budowy Obwodnicy

Wałbrzych powoli zamienia się w plac budowy, trwają  prace związane z budową Obwodnicy Zachodniej. W okolicach ronda przy Tesco zerwano asfalt po jednej stronie jezdni.

Wyłączono po jednym pasie ruchu  ulic Szczawieńskiej i Długiej oraz wyłączono  pasy ruchu na rondzie i na ulicy Łączyńskiego.  Ulice Wyszyńskiego i Gałczyńskiego są ulicami ślepymi, a Chopina przejezdna jest wyłącznie dla komunikacji miejskiej i mieszkańców. Nie ma możliwości dojechania do nich od strony ronda Tesco.

Objazd do Szczawna Zdroju poprowadzony jest przez ul. Szczawieńską (obwodnica Szczawna Zdroju).
 
W pierwszej kolejności zostanie przebudowana droga wojewódzka: ul. Łączyńskiego – Szczawieńska, później przebudowana zostanie ul. Długa i  skrzyżowanie. Zostanie też wybudowana estakada nad skrzyżowaniem ul. Gałczyńskiego i Wyszyńskiego. Przebudowana zostanie droga powiatowa (ul. Wyszyńskiego), następnie ul. Topolowa, Chopina, Gałczyńskiego.
 
 
 
red
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno