Hubert Kruszczyński opuszcza Górnika Trans.eu

Niedawne rozstanie z trenerem Marcinem Radomskim to nie jedyne pożegnanie z koszykarskim Górnikiem. Wczoraj decyzję o zakończeniu współpracy podjął Hubert Kruszczyński. 

Choć nie poznaliśmy jeszcze trenera, który przejmie Górnika Trans.eu po Marcinie Radomskim, to wiadomo, iż nowy szkoleniowiec biało-niebieskich nie będzie mógł skorzystać z usług Huberta Kruszczyńskiego, a więc podstawowego gracza wałbrzyskiej drużyny, który poinformował o rozstaniu z naszym zespołem.

 

Pochodzący z Bydgoszczy zawodnik miał olbrzymi udział w awansie naszego zespołu do I ligi, a w obecnym sezonie walnie przyczynił się do wywalczenia przez Górnika 8. miejsce na zapleczu Energa Basket Ligi. Według nieoficjalnych informacji, jego odejście to między innymi efekt rozstania z trenerem Marcinem Radomskim. 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum
(ben)
 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno