Urodziny firmy Ronal (FOTO)

Firma Ronal świętuje swoje 50-lecie, z tej okazji dla pracowników przygotowano wiele atrakcji m.in pokazy akrobatyki i występy. Prowadzącą uroczystość była znana z telewizji Omenah Mensah.

- Świętujemy powstanie firmy Ronal, jest to 50 rocznica. Zatrudniamy w Wałbrzychu ponad 1200 osób i firma do tej pory rozwija się. Produkujemy 4 miliony kół rocznie. Zakład na strefie jest najbardziej zautomatyzowany, zostało nam niewiele do pełnej automatyzacji. Wydajność wzrosła. To samo dzieje się w zakładzie przy ul.Wrocławskiej, gdzie proces automatyzacji wzsrasta stopniowo. - mówi dyrektor ds. produkcji firmy Ronal, Janusz Dzieniewicz. 

 

Cała impreza odbyła się pod specjalnie przygotowanym namiotem cyrkowym. Rozpoczeła się od symbolicznego poczęstunku szampanem, a główne atrakcje rozpoczęły się od przyjazdu prezesa firmy samochodem marki Lamborghini. Dla pracowników przygotowano program artystyczny, w którym wzięli udział artyści z Broadwayu. Nie zabrakło muzyki i pokazów akrobatyki. Program opierał się na pokazaniu firmy na przestrzeni lat. 

 

W imprezie wziął udział prezydent Wałbrzycha - Roman Szełemej, który podziękował firmie za wkład w rozwój miasta.

 

Jak pracę w firmie oceniają pracownicy?

 

- Minęło 23 lata, dużo się zmieniło, są postępy - technologia, automatyzacja zakładu. Kiedyś było znacznie gorzej, ciężej i trzeba było dźwigać. Teraz pracują roboty. - mówi pracownik firmy Ronal, Dariusz.

 

- Pracuję krótko, bo raptem 2,5 roku. Procesy technologicze cały czas są ulepszane. Dążymy do maksymalizacji zysków, minimalizacji strat, do produkcji jak najlepszego produktu. - mówi pracownik firmy Ronal, Amadeusz. 

 

- Firma się cały czas rozwija, dążymy cały czas do poprawy jakości. Chcemy zwiększyć produkcję, co jest dla klientow bardzo ważne. Jak na razie są bardzo zadowoleni. Jeśli chodzi o zaklad wałbrzyski, to w tej chwili przodujemy, przejmujemy wiele zleceń. - mówi pracownik firmy Ronal, Sławomir.

 

 

red

foto:WTV

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com

Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno