Ucieczka przed policją, brak prawa jazdy i narkotyki

Uciekał przed policją, swój rajd skończył uderzając w przystanek w Dziećmorowicach. 33-latek nie miał też prawa jazdy, a jego pasażerka miała narkotyki.


 

To była prawdziwa kumulacja: ucieczka przed policją, kolizja drogowa, brak prawa jazdy a do tego narkotyki. 

Wszystko zaczeło się gdy policjanci zauważyli na ul.  Świdnickiej w Wałbrzychu jadącego z dużą prędkością Opla. Kierowca, gdy zobaczył funkcjnariuszy - przyspieszył, nie zwracał uwagi na wyraźne znaki policjantów (włączone koguty i sygnały dźwiękowe). Swój szalony rajd skończył w Dziećmorowicach , gdzie uderzył w wiatę przystankową.

Jak się okazało 33-letni kierowca (mieszkaniec Wałbrzycha) nie miał prawa jazdy a u 36-latniej pasażerki policjanci znaleźli niewielkie ilości marihuany.   Oboje trafili do policyjnej izby zatrzymań, a samochód na parking strzeżony.

Mężczyzna odpowie teraz za ucieczke przed policją (grozi mu za to do 5 lat więzienia i wysoka grzywna) i za spowodowanie kolizji,. Pasażerka odpowie za posiadanie niewielkiej ilości narkotyków (do więzienia może trafić nawet na 3 lata).



adm
foto: KMP Wałbrzych


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno