Menu

Gość Dnia - Tomasz Siemoniak

"Wyniki wyborów do Europarlamentu nie unieważniają nagle rządów PiSu, ani wszystkich tych poważnych afer." Tomasz Siemoniak twierdzi, że wygrana Prawa i Sprawiedliwości nie zniechęca Koalicji do dalszej walki o głosy wyborców.

Gość Dnia - Tomasz Siemoniak

Komentarze

Ooo (8 czerwca 2019 14:43)
Panie Siemioniak zejść Pan ze sceny politycznej oszczędź wstydu sobie i wałbrzyszanom.Pana partia chce podziału Polski ,Słucha Pan swojego przywodzcy Schetyny ,któremu Pan Bóg całkowicie odebrał rozum.Szuka Pan poparcia w Wałbrzychu .Myślę że mieszkańcy Pana rodzinnego miasta nie są tacy głupi ,jak się Panu wydaje.

Dodaj komentarz

parlament europejski  |   wybory  |   europa  |   unia europejska  |   koalicja  |   tomasz siemoniak  |   roman szełemej  |   janina ochojska  |   pis  |   gość dnia  |  

Gmina Walim skutecznie walczy o pieniądze

Ukrywał się za granicą. Teraz trafi na 4 lata do więzienia

Bruksela nocą (FOTO) - część 2

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij