Dzień Dziecka w Walimiu

Dzień Dziecka w Walimiu był pełen atrakcji. Były tańce, dmuchańce, zabawy z konkursami. Do Parku Jordanowskiego wjechały przepiękne motory,  to motocykliści  Angry Wolf z Wałbrzycha oraz Frankenstein Ząbkowice Śląskie. 

Najmłodsi  mogli także posiedzieć w prawdziwym samochodzie  rajdowym, a zwycięzcy kalamburów w nagrodę udali się na przejażdżkę. 
 
Gminna Biblioteka Publiczna W Walimiu zorganizowała kiermasz książek, a Urząd Pocztowy z Jedliny Zdrój oraz Punkt Pocztowy w Walimiu zapewnili mnóstwo konkursów z nagrodami.
 
 
Ochotnicza Straż Pożarna w Walimiu również zajechała do parku, aby pokazać dzieciom prawdziwy wóz strażacki. Znaleźli się i przyszli strażacy – siedzący za kierownicą, czy też oglądający wóz z boku, a ci bardziej odważni –  z góry. Na koniec strażacy zamienili dzień dziecka w śmingus – dyngus. 
 
Na koniec dla dzieci wystąpił zespól Górska Roma, który także podczas swojego występu przygotował konkurs dla najmłodszych. 
 
red
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno