Dzień Dziecka w Walimiu

Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu zorganizowało zabawę dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka.

Były tańce, dmuchańce, zabawy z konkursami. Tradycyjnie dla wszystkich były lody, ufundowane przez Wójta Gminy Walim Adama Hausmana. Do Parku Jordanowskiego wjechali motocykliści z grup Angry Wolf z Wałbrzycha oraz Frankenstein Ząbkowice Śląskie. Dzięki Łukaszowi Naumowiczowi dzieciaki mogły pojeździć tymi ryczącymi maszynami.
 
 
Milusińscy mogli także posiedzieć w prawdziwym samochodzie  rajdowym, a zwycięzcy kalamburów w nagrodę udali się na przejażdżkę. Takie atrakcje zapewnili MMM Racing i Miłosz Matuszyk oraz Radny Powiatu Wałbrzyskiego i sołtys Dziećmorowic – Piotr Pol.
 
 
Gminna Biblioteka Publiczna W Walimiu zorganizowała kiermasz książek, a Urząd Pocztowy z Jedliny Zdrój oraz Punkt Pocztowy w Walimiu zapewnili mnóstwo konkursów z nagrodami.
 
Ochotnicza Straż Pożarna w Walimiu również przybyła do parku, aby pokazać dzieciom wóz strażacki. Znaleźli się i przyszli strażacy – siedzący za kierownicą, czy też oglądający wóz z boku, a ci bardziej odważni –  z góry. Na koniec strażacy zamienili dzień dziecka w śmingus – dyngus. 
 
 
Na koniec dla dzieci wystąpił zespól Górska Roma, który także podczas swojego występu przygotował konkurs dla najmłodszych.
 
 
opr.plr
foto: użyczone / UG w Walimiu
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno