Menu

Dzień Dziecka w Walimiu

Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu zorganizowało zabawę dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka.

Dzień Dziecka w Walimiu
Były tańce, dmuchańce, zabawy z konkursami. Tradycyjnie dla wszystkich były lody, ufundowane przez Wójta Gminy Walim Adama Hausmana. Do Parku Jordanowskiego wjechali motocykliści z grup Angry Wolf z Wałbrzycha oraz Frankenstein Ząbkowice Śląskie. Dzięki Łukaszowi Naumowiczowi dzieciaki mogły pojeździć tymi ryczącymi maszynami.
 
 
Milusińscy mogli także posiedzieć w prawdziwym samochodzie  rajdowym, a zwycięzcy kalamburów w nagrodę udali się na przejażdżkę. Takie atrakcje zapewnili MMM Racing i Miłosz Matuszyk oraz Radny Powiatu Wałbrzyskiego i sołtys Dziećmorowic – Piotr Pol.
 
 
Gminna Biblioteka Publiczna W Walimiu zorganizowała kiermasz książek, a Urząd Pocztowy z Jedliny Zdrój oraz Punkt Pocztowy w Walimiu zapewnili mnóstwo konkursów z nagrodami.
 
Ochotnicza Straż Pożarna w Walimiu również przybyła do parku, aby pokazać dzieciom wóz strażacki. Znaleźli się i przyszli strażacy – siedzący za kierownicą, czy też oglądający wóz z boku, a ci bardziej odważni –  z góry. Na koniec strażacy zamienili dzień dziecka w śmingus – dyngus. 
 
 
 
Na koniec dla dzieci wystąpił zespól Górska Roma, który także podczas swojego występu przygotował konkurs dla najmłodszych.
 
 
opr.plr
foto: użyczone / UG w Walimiu
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Walim  |   Dzień Dziecka  |   dzieci  |   zabawa  |   festyn  |   motory  |   strażacy  |  

Podsumowanie ferii w OSK (FOTO)

Dzień Babci i Dziadka w OSK (FOTO)

Premiera książki 'Być jak Książę Bolko'

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij