Rekordowa obsada III Turnieju Imperium Boxing

Przed nami III Turniej Imperium Boxing, który w sobotnie południe rozpocznie się w hali sportowej przy ulicy Słonecznej 1 w Szczawnie-Zdroju. Choć zapisy wciąż trwają, to już dzisiaj możemy mówić o rekordowej obsadzie zawodów w uzdrowisku.

Do środy, godz. 18, można zgłaszać swój udział do tegorocznej edycji Turnieju Imperium Boxing. Chętni mogą zgłaszać się telefonicznie pod numerem telefonu 533-770-936 lub drogą elektroniczną na adres: ksadlon1984@gmail.com.

 

Choć zapisy wciąż trwają, to już wiadomo, że czeka nas rekordowa obsada zawodów. Jak przyznał Krzysztof Sadłoń z Leone Imperium Boxing Wałbrzych, pomysłodawca imprezy, możemy spodziewać się nawet 100 zawodników, w tym przedstawicieli czterech klubów z Wielkopolski, dwóch ze Śląska, niemal wszystkim liczących się pięściarzy z Dolnego Śląska, a nawet Czech. Zmagania toczyć się będą w pięciu kategoriach wiekowych: młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec oraz senior, a turniej rozegrany zostanie zgodnie z regulaminem PZB.

 

III Turniej Imperium Boxing

Sobota - 8 czerwca, hala - ul. Słoneczna 1, Szczawno-Zdrój, godz. 12

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno