IV liga: jest decyzja w sprawie przerwanego meczu Górnika

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej we Wrocławiu podjął decyzję w sprawie przerwanego z powodu pogody spotkania Górnika Wałbrzych z Polonią Trzebnica. Do przerwy wynik meczu brzmiał 1:1 i taki też jest ostateczny rezultat potyczki.

Jak zapewne część kibiców pamięta, w trakcie pierwszej połowy nad boiskiem przeszła ulewa, która skutecznie uniemożliwiła grę w piłkę nożną. W efekcie, tuż po zakończeniu odsłony sędzia przerwał pojedynek, a decyzję o końcowym rozstrzygnięciu pozostawił dolnośląskiej centrali. Ta postanowiła utrzymać wynik po 45 minutach, tak więc ostatecznie biało-niebiescy podzielili się punktami z niżej notowanym rywalem.

IV liga
XXVIII kolejka
Górnik Wałbrzych – Polonia Trzebnica 1:1
(przerwany po pierwszej połowie z powodu złych warunków atmosferycznych)
Bramki: 1:0 Allan De Paula (8), 1:1 Jakub Czternastek (44)
Żółta kartka: Orzech – Górnik
Górnik: Stec, Michalak, Orzech, Smoczyk, Wepa, Chajewski, Rytko, Krzymiński, Sawicki, Tragarz, De Paula. Trener: Jacek Fojna

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com