Tragiczny wypadek w Nowym Julianowie: nie żyje mężczyzna

Tragiczny wypadek w Nowym Julianowie. Na łuku drogi czołowo zderzyły się dwa samochody. Do szpitala trafiły cztery osobowy. Niestety, kierowca jednego z samochodów zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 13:30 w Nowym Julianowie. Wałbrzyska policja po raz kolejny apeluje do kierowców, aby zwracali szczególną uwagę na bezpieczeństwo na drogach. 
 
 
Pamiętajmy, aby wyprzedzać tylko w miejscach dozwolonych. Nie ścinajmy zakrętów i nie zjeżdżajmy na przeciwległy pas ruchu. Chwila nieuwagi może zakończyć się poważnym wypadkiem. Warto także wspomnieć o dostosowaniu prędkości do panujących warunków na drodze i nie przekraczaniu tej dozwolonej.
 
Pamiętajmy, aby z ładnej pogody i wolnego czasu korzystać w sposób nie zagrażający innym uczestnikom ruchu. Poza przepisami ważny jest także zdrowy rozsądek. Zawsze miejmy na uwadze bezpieczeństwo własne, swoich bliskich oraz innych osób.
 
 
wb
foto:KMP w Wałbrzychu
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno