Tragedia nad wodą - utonął 31-latek

Tragedia na zbiorniku wodnym Topola w gminie Kamieniec  Ząbkowicki - utonął 31-letni mężczyzna. Policja apeluje o rozsądek nad wodą. 

O godzinie 2.40 dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na zbiorniku Topola w gminie Kamieniec  Ząbkowicki topi się dwóch mężczyzn. Jeden z nich (30-latek) został uratowany przez pływającego na pontonie wędkarza. Drugi z mężczyzn nie wydostał się z wody. O godzinie 5.20 służby ratunkowe: Straż Pożarna oraz WOPR wydostały z wody ciało 31 letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31 latek poślizgnął się i wpadł do wody, za nim wskoczył młodszy o rok kolega. Niestety nie był w stanie uratować nie umiejącego pływać  mężczyzny.  Ciało 31-latka zostało zabezpieczone do sekcji, policja i prokuratura badają okoliczności tragedii. Uratowany 30-latek miał  0,4 promila alkoholu w  organizmie. 
 
opr. adm
foto: ilustracyjne (pixabay)
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno