Strzelał przed dyskoteką - grozi mu dożywocie
Nawet dożywotnie wiezienia grozi 29-letniemu mężczyźnie, który strzelał przed dyskoteką w Bolesławcu. Jeden z pocisków ranił 27-latka, mężczyzna usłyszał 5 zarzutów, trzy z nich to próba zabójstwa. 
 
Do zdarzenia doszło w miniony weekend w Bolesławcu przed jedną z dyskotek. Po kłótni i wymianie zdań z obsługą lokalu, 29-latek wyciągnął z samochodu broń i zaczał strzelać. Oddał 4 strzały, jeden z pocisków ranił 27-letniego mężczyznę. 
 
29-latek który strzelał został zatrzymany w Legnicy. W jego mieszkaniu, w którym przebywał wraz z kolegami, policjanci zabezpieczyli narkotyki - metamfetaminę i marihuane. Zatrzymany był już wcześniej karany m.in. za przestępstwa narkotykowe oraz przeciwko mieniu.
 
Podejrzany 29-leatek usłyszał zarzut potrójnego usiłowania zabójstwa, narażenie na niebezpieczeństwo osób znajdujących się w jego pobliżu w chwili oddawania strzałów oraz posiadania bez zezwolenia broni palnej za co grozi mu kara dożywotniego więzienia. Mężczyzna trafił do aresztu na 3 miesiące.

adm
foto: ilustracyjne (pixabay)


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno