Znasz ich? Szuka ich policja

Kolejni przestępcy z Boguszowa-Gorc są poszukiwani przez sąd na podstawie europejskich nakazów aresztowania oraz listów gończych - znasz ich?  

Maria Merchel, Krzysztof Krajewski i Ryszard Kaniewski – to osoby z terenu Boguszowa-Gorc poszukiwane przez sąd na podstawie europejskich nakazów aresztowania oraz listów gończych do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa. Policja ujawnia ich wizerunki - może ktoś wie, gdzie przebywają. 
 

Policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych o bezpośredni kontakt z tą jednostką pod numerem telefonu: 74 844-94-05. Zapewniamy anonimowość.

Ryszard Kaniewski - poszukiwany jest za przywłaszczenie pieniędzy pochodzących z datków dla fundacji działającej na rzecz chorych dzieci w  kwocie 280 tysięcy złotych:

 Krzysztof Krajewski  - poszukiwany jest za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości i posiadanie narkotyków:

 


Maria Merchel – poszukiwana jest za oszustwo. 


opr. adm
foto: KMP Wałbrzych


 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno