Zniszczona elewacja przy ul. Samosierry

Zniszczono elewację budynku przy ul. Samosierry 1. Niestety, to nie jedyny taki przypadek. Jak informuje prezes wałbrzyskiego MZB Kacper Nogajczyk wszelkiego typu dewastacje możemy zgłaszać do Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta, który prowadzi program usuwania graffiti szpecących przestrzeń miejską. 

Jeden z naszych czytelników poinformował nas o zniszczonej elewacji budynku przy ul. Samosierry 1. Sprawą zajął się już Miejski Zarząd Budynków. Jak poinformowała nas Magdalena Tarnogrodzka z MZB „18.04.2019 stwierdzono dewastację elewacji przy ulicy Somosierry 1. O sprawie tego samego dnia został poinformowany Komisariat II Policji w Wałbrzychu celem wszczęcia procedury wykrycia sprawców. Szkoda te została również zgłoszona do ubezpieczyciela Gminy Wałbrzych celem wypłaty odszkodowania. W dniu 24.05.2019r. ubezpieczyciel wydał decyzję uznającą szkodę i wypłatę odszkodowania. Tego samego dnia Dział Techniczny BOK „Nowe Miasto” zlecił odmalowanie elewacji do Zakładu Remontowego przy MZB”. 
 
Elewacja ma zostać odnowiona jeszcze w czerwcu. To nie jedyne graffiti, które zniknie w najbliższym czasie.
 
-Jeżeli widzimy gdzieś graffiti lub wandale dokonali zniszczeń prosimy zgłaszać takie obiekty, ogrodzenia, elewacje  do Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta, który prowadzi program usuwania graffiti. Jest ono systematycznie usuwane. Niebawem ma zostać usunięte graffiti na budynku socjalnym przy ul. Przywodnej 1, gdzie niestety wandale popisali ogrodzenie. Zostanie to zamalowane i przywrócone do stanu pierwotnego - mówi prezes wałbrzyskiego MZB Kacper Nogajczyk.
 
Widzisz graffiti, które szpeci okolicę? Zgłoś sprawę do Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu.

 

 

wb

foto:czytelnik walbrzych24.com

 

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno