Strażnicy miejscy jak kolarze

Strzeżcie się - na wałbrzyskie ulice coraz częściej wyjeżdżają patrole straży miejskiej na rowerach!  Patrole zostały wyposażone w profesjonalny sprzęt i ubiór.

Rowery przeszły wcześniej przegląd techniczny, dokupiono dodatkowe wyposażenie. W tym roku strażnicy postawili też na wygodny i profesjonalny ubiór.
 
Dla strażników z patroli rowerowych zakupiono profesjonalne stroje wykonane przez firmę Ewy Włoszczowskiej. Odzież jest wygodna i odpowiednio oznakowana, dzięki czemu strażnicy będą rozpoznawalni. Zadbano także o warstwę kolorystyczną - tak by nie odbiegała ona od kolorów munduru. 
 
Nie ulega wątpliwości, że te „ekologiczne” jednośladowe załogi mają przewagę nad patrolami pieszymi oraz samochodowymi. Strażnicy patrolują głównie tereny zielone, miejsca gdzie przebywają dzieci oraz pojawiają się wszędzie tam – gdzie nie wjedzie radiowóz. 
 
red
foto:użyczone
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno