Menu

Gość Dnia - Janusz Kujat

Polscy artyści i rzemieślnicy będą mieli szansę pokazać co potrafią. Już 14 czerwca w Świebodzicach rusza IX Festiwal Sztuki i Rzemiosła Targira-ART. O tegorocznych atrakcjach rozmawiamy z organizatorem festiwalu, Januszem Kujatem.

Gość Dnia - Janusz Kujat

Komentarze

Ludzie nie są kuloodporni! (10 czerwca 2019 18:14)
Proponuję cyganowi który mnie dzisiaj zaczepił w sprawie perfum zakup przenośnej lodówki oraz sprzedaż zimnych napojów i lodów na przystanku. Przepraszam, że nie możecie rozwinąć skrzydeł w tym zaje***m mułem mieście.

Dodaj komentarz

targira-art  |   sztuka  |   rzemiosło  |   szkło  |   malarstwo  |   wystawa  |   świebodzice  |   janusz kujat  |   gość dnia  |   telewizja wałbrzych  |  

Dwa foto-wernisaże w Starej Kopalni

Ponad 160 zdjęć na Triennale Fotografii Wałbrzyskiej

Warsztaty artystyczne w BWA inspirowane twórczością L. Podsiadłego

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij