Tenisowy, pierwszy krok najmłodszych

Na kortach w Szczawnie-Zdroju zorganizowano wyjątkowy turniej tenisa ziemnego. Wzięli w nim bowiem zawodnicy, dla których był to pierwszy krok w tenisowej rywalizacji. Zawodnicy, którzy swoją przygodę z białym sportem rozpoczęli dzięki Narodowemu Programowi Upowszechniania Tenisa, który stworzył Polski Związek Tenisowy przy współpracy z Ministerstwem Sportu. 

Wspomniany program realizowany jest w Klubie Tenisowym Szczawno-Zdrój od ponad roku i związany jest ze specjalnymi naborami oraz darmowym udziałem w treningach. Weekendowe zmagania miały tradycyjnie już charakter grupowy, a nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy imprezy. Najlepszym zawodnikiem został Jan Bławacki, który w finale po 3-setowej walce pokonał Jana Witka. Na najniższym stopniu podium uplasowali się Basia Fedoruk oraz Adam Łabaniec.

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno