Trudno będzie zastąpić "Niedźwiedzia"

Kolejny podstawowy zawodnik pożegnał się z koszykarskim Górnikiem. Kilka dni po Hubercie Kruszczyńskim z biało-niebieskimi rozstał się Piotr Niedźwiedzki. 

Choć niedawno informowaliśmy o podpisaniu kontraktu z Łukaszem Grudniewskim, czołowym trenerem I ligi, to patrząc na bilans zysków i strat wydaje się, iż obecnie mamy więcej powodów do niepokoju aniżeli radości. Niestety, do Huberta Kruszczyńskiego, który przed dwoma tygodniami rozstał się z Górnikiem Trans.eu, dołączył nasz najważniejszy gracz, główny autor świetnego wyniku wałbrzyszan w I lidze - Piotr Niedźwiedzki. To naprawdę spora strata, o czym nie trzeba zapewniać kibiców biało-niebieskich.

 

Na razie trudno powiedzieć, kto zastąpi "Niedźwiedzia". Wiadomo jednak, iż po odejściu dwóch czołowych zawodników nasz zespół czeka przebudowa - oby na miarę co najmniej tak dobrego wyniku, jaki wałbrzyszanie osiągnęli w minionym sezonie. 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno