Spełniaj piłkarskie marzenia

W czwartek w Wałbrzychu odbędą się testy piłkarskie i motoryczne w ramach programu "Spełniamy piłkarskie marzenia". Powyższy projekt jest skierowany do dzieci i młodzieży roczników 2005 - 2011, a realizowany będzie na 160 boiskach typu Orlik.

Chłopców i dziewczynki z roczników 2005 - 2011 zapraszamy do wzięcia udziału w testach piłkarskich i motorycznych, które zaplanowano na najbliższy czwartek o godzinie 16 na Orliku przy ulicy Limanowskiego. To nowy projekt sportowy, którego ambasadorami są Maciej Makuszewski (Lech Poznań) oraz Dagmara Grad (Czarni Sosnowiec). Projekt przewiduje, iż w testach na terenie całego kraju weźmie udział minimum 12 tysięcy młodych piłkarzy i piłkarek. W rezultacie wyłonionych zostanie 12 najzdolniejszych zawodników i 12 najzdolniejszych zawodniczek, którzy wezmą udział w unikalnym obozie piłkarskim oraz zostaną objęci monitoringiem profesjonalnych skautów i trenerów piłkarskich.

 

Więcej szczegółów na stronie: pilkarskietesty.pl

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno