Uratowali mu życie, okazało się że był poszukiwany

Boguszowscy policjanci uratowali życie 33-latka. Zdesperowany mężczyzna chciał podciąć sobie żyły - żyje dzięki sprawnej i szybkiej akcji policji. 

 

33-letni mężczyzna telefonicznie poinformował Centrum Powiadamiania Ratunkowego o tym że zamierza popełnić samobójstwo i właśnie podcina sobie żyły. Nie podał jednak miejsca pobytu. Dla zaalarmowanych policjantów  liczyła się każda sekunda, wstępne ustalenia doprowadziły funkcjonariuszy na ul. Strażacką w Boguszowie-Gorcach. W piwnicy jednego z budynków znaleźli mężczyznę, miał rany cięte nadgarstka, co stwarzało realne zagrożenie dla jego życia.
 
Boguszowscy policjanci udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy medycznej i wezwali pogotowie, które  przewiozło rannego 33-latka do szpitala. Mężczyzna pozostał w szpitalu na obserwacji. Jak się okazało mieszkaniec Boguszowa-Gorc był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Wałbrzychu celem ustalenia miejsca pobytu. 

opr. adm
foto:  walbrzych24.com


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno