Tytus, Romek i A'Tomek pojawią się w pasażu Tesco

Słynni Tytus, Romek i A’Tomek pojawią się w Pasażu Tesco w Wałbrzychu. Już w sobotę, 15 czerwca na dzieci wraz z rodzinami czekać będzie komiksowy świat stworzony przez Papcia Chmiela.

Wyjątkowe spotkanie z bohaterami komiksu Przygody Tytusa, Romka i A’Tomka to czas świetnej zabawy przygotowanej z okazji Dnia Dziecka przez Pasaż Tesco. Na najmłodszych czekać będzie moc atrakcji, zabaw i spotkań z bohaterami. 
 
Warsztaty komiksowe to nie lada gratka dla najmłodszych jak i nieco starszych. Kolorowanki dla dzieci, a także gotowe szablony komiksowe z dymkami do uzupełnienia pozwolą stworzyć autorskie historie z bohaterami komiksu, natomiast animatorzy wprowadzą w tajniki powstawania komiksu i jednocześnie zachęcą do udziału w warsztatach i niesamowitej wystawie.
 
 
Na najmniejszych czekać będzie strefa malowania buziek. Natomiast z Tytusem będzie możliwość zagrania w wieloformatową grę planszową oraz sprawdzenia jak działa Wkrętacz, Wannolot czy Wykrywacz dobrego humoru, wiernie odtworzone modele pojazdów profesora Talenta. 
 
A na koniec w specjalnej Strefie Foto będzie okazja zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, oczywiście w roli bajkowej postaci.
 
Tytusa i jego kolegów spotkamy w  pasażu Tesco przy ul. Łączyńskiego 44 w Wałbrzychu już 15 czerwca od godziny 12:00. Zabawy będą trwały do godziny 18:00.
 
red
foto: użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno