Ekshibicjonista rozbierał się przy dzieciach

Do 3 lat więzienia grozi 42-latkowi, który obnażał się przy placu zabaw w Kamiennej Górze, gdzie przebywały dzieci. Mężczyzna był pijany,  42-latek usłyszał już zarzuty. 


 

O mężczyźnie, który obnaża się w pobliżu miejsca gdzie bawią się dzieci policję poinformowali przechodnie. Funkcjonariusze zatrzymali 42-letniego mieszkańca Kamiennej Góry, mężczyzna ukrywał się w krzakach nieopodal placu zabaw. W chwili zatrzymania miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu, trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.  

- Kto w celu zaspokojenia seksualnego prezentuje małoletniemu poniżej 15 roku życia wykonanie czynności seksualnej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Mężczyzna ten przyznał się do zarzucanego mu czynu, jak też złożył w tej sprawie wyjaśnienia. O jego karze zadecyduje sąd - informuje kamiennogórska policja. 

adm
foto: walbrzych24.com


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno