Fitness Zdrój w Szczawnie zawiesza działalność

Fitness Zdrój działający w Domu Zdrojowym Uzdrowiska Szczawno-Jedlina zawiesza swoją działalność. To przykra wiadomość dla osób, które korzystały z uzdrowiskowej siłowni i oferowanych tam zajęć. Mieszkańcy Szczawna-Zdroju nie są zadowoleni.

W piśmie skierowanym do członków Fitness Klubu prezes uzdrowiska Barbara Grzegorczyk informuje o czasowym zawieszeniu działalności. Jak udało nam się ustalić w samym klubie ma to nastąpić z dniem 1 lipca. Pracownicy nie byli jednak w stanie odpowiedzieć na pytanie "na jak długo?".
 
 
We wspomnianym liście prezes Grzegorczyk wyjaśnia, że do pomieszczeń Fitness Klubu zostanie przeniesiony Dział Rehabilitacji, który po pożarze Zakładu Przyrodoleczniczego zajmował pokoje hotelowe Domu Zdrojowego. To z kolei ograniczało liczbę kuracjuszy, dlatego zdecydowano o wspomnianych przesunięciach, na których najbardziej ucierpią korzystający z fitnessu.
 
Jednocześnie Barbara Grzegorczyk informuje, że w najbliższym czasie rozpoczną się szeroko zakrojone prace remontowe w Zakładzie Przyrodoleczniczym. Dopiero po ich zakończeniu zostanie tam przeniesiony Dział Rehabilitacji i możliwe będzie wznowienie działalności Fitness Zdroju. Nie wiadomo jednak kiedy to nastąpi. 
 
 
plr
foto: archiwum
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno