Rany klatki piersiowej i szyi przyczyną śmierci 10-latki
Rany kłute klatki piersiowej i szyi były przyczyną śmierci 10-letniej dziewczynki z Mrowin a zbrodnia miała podłoże seksualne - informuje prokuratura.  Ciało dziewczynki znaleziono w czwartek w lesie koło Żarowa.
 
Zwłoki 10 letniej dziewczynki znaleźli wczoraj (czwartek 13.06) mieszkańcy podżarowskiej wsi Mrowiny. Dziewczynka wyszła do szkoły, ale nie wróciła do domu.  Ostatni raz widziała ją wychowawczyni  200 metrów od miejsca zamieszkania. Martwą dziewczynkę znaleziono częściowo roznegliżowaną w lecie niedaleko Żarowa. 

Jak informuje Prokuratura Rejonowa w Świdnicy, przyczyną śmierci 10-latki były liczne rany kłute klatki piersiowej i szyi. Zabójstwo miało podłoże seksualne. Policja szuka mordercy (lub morderców, bo nie wiadomo czy sprawca działał sam). 

Policja prosi wszystkich przejeżdżających w pobliżu Ibramowic, Pożarzyska,  Żarowa i Mrowin o udostępnienie nagrań z samochodowych wideorejestratorów. Nagrania mogą pomóc w złapaniu sprawcy. 

Wszyscy, którzy mogą udzielić informacji, proszeni są o kontakt z policją pod numerami   605-535-833, 886-690-991,  693-933-640, 997. 


adm
foto:  walbrzych24.com


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno