Górnik bez trenerów? Bez IV ligi?

Piłkarze Górnika mają za sobą ostatni w tym sezonie trening. Wszystko na to wskazuje, iż ze względów finansowych w przyszłym roku zabraknie w Wałbrzychu IV ligi, a to jest warunkiem pozostania w klubie trenerów Jacka Fojny oraz Marka Stepnowskiego.

 

Dzień przed drugą odsłoną Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia Klubu Piłkarskiego Górnik Wałbrzych, podczas którego do dymisji mają się podać Grzegorz Michalak, Krzysztof Michalak oraz Piotr Michalak, biało-niebiescy przeprowadzili ostatni trening. Trening to zresztą zbyt duże słowo, gdyż w zajęciach wzięło udział zaledwie kilku graczy, a samo spotkanie miało charakter niemal stypy. Kiepskie nastroje wałbrzyszan nie mogą jednak dziwić, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż w przyszłym sezonu Górników najprawdopodobniej zabraknie na IV-ligowym szczeblu, za to będziemy mogli „podziwiać” naszą drużynę w klasie A.

 

Zachowanie IV ligi jest warunkiem pozostania na Ratuszowej trenerów Fojny oraz Stepnowskiego. - Mam umowę do końca czerwca. Plany są takie, że w przyszłym sezonie nie będzie w Wałbrzychu IV ligi, a my nie chcemy prowadzić klasy A. Przeszedłem wszystkie szczeble grup młodzieżowych, dlatego moją przyszłość wiążę jedynie z Górnikiem IV-ligowym. W innym przypadku będziemy musieli pożegnać się z klubem -, powiedział trener Fojna.

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno