Tytus, Romek i A'Tomek w Tesco

Bohaterowie stworzeni przez Papcia Chmiela – Tytus, Romek i A'Tomek odwiedzili pasaż Tesco w Szczawnie-Zdroju. Była to okazja do zobaczenia wystawy poświęconej jednemu z najbardziej znanych polskich komiksów. Odwiedzający market mogli zobaczyć m.in. wehikuły którymi poruszali się bohaterowie. 

Tytus, Romek i A’Tomek to  seria komiksowa autorstwa Henryka Jerzego Chmielewskiego wydawana od roku 1957 do dziś. Początkowo publikowana była na łamach młodzieżowej gazety „Świat Młodych” (pierwszy raz 22 października 1957), od 1966 – także w wersji książkowej. Jest to najdłużej ukazująca się polska seria komiksowa.
 
- Ideą całej wystawy jest, by przypomnieć młodszym odbiorcom, że jako Polska mamy fajne postaci, fajne komiksy. Cała wystawa poświęcona jest Tytusowi, Romkowi i A'tomkowi – to bohaterowie komiksu stworzonego przez Papcia Chmiela. Na tej wystawie można zobaczyć różnego rodzaju wehikuły i pojazdy, którymi poruszali się bohaterowie.- mówi Robert Fałdowski, organizator wydarzenia.
 
Wystawę można zobaczyć w różnych punktach Polski. Gdzie teraz pojedzie? 
 
Wystawa jedzie stąd do Jeleniej Góry (również do hipermarketu Tesco 22 czerwca). Poprzednio była w Warszawie, w Pile. - mówi Robert Fałdowski, organizator
wydarzenia.
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno