Trwa pat w Górniku

Za nami zapowiadana przed tygodniem druga część Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia Górnik Wałbrzych. Nie przyniosła ona praktycznie żadnych efektów, gdyż po godzinie działacze przerwali spotkanie i postanowili powrócić do rozmów 27 czerwca.

Trwają ostatnie prace nad przygotowaniem sprawozdań i rozliczeń finansowych, stąd decyzja o przerwaniu spotkania i kontynuacji 27 czerwca. To czas, aby skupić się na dalszych poszukiwaniach osób, które ewentualnie mogłyby przejąć Górnika. Jak się dowiedzieliśmy, do działaczy dochodzą głosy o pomocy, ale jak dotąd bez żadnych konkretów. Nie da się ukryć, iż włodarze klubu czekają również na powrót z urlopu prezydenta Romana Szełemeja, aby go poinformować o dramatycznej sytuacji biało-niebieskich.

 

Choć efektów dzisiejszego spotkania nie ma zbyt wielu, to Czesław Grzesiak, były prezes klubu, potwierdził, iż trzeba realnie brać pod uwagę wariant negatywny, zgodnie z którym IV-ligowa drużyna przestanie istnieć, a biało-niebiescy skupią się na rywalizacji w klasie A. Na pewno jednak bez większości graczy, którzy wywalczyli wicemistrzostwo IV ligi, a także trenerów, którzy zapowiedzieli, iż w przypadku rozwiązania pierwszego zespołu, rozstaną się z Górnikiem.

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno