Jakub A. uznany za niebezpiecznego:trafił do jednoosobowej celi

Jakub A. uznany za niebezpiecznego i umieszczony w jednoosobowej, monitorowanej celi – informuje rzecznik prasowy Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej we Wrocławiu Mariusz Jastrzębski.

Jakub A., podejrzany o zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin, trafił wczoraj do Aresztu Śledczego w Świdnicy. Mężczyźnie postawiono dwa zarzuty - zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i  podżegania do zabójstwa. Jak informował prokurator Mariusz Pindera z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy, mężczyzna przyznał się do winy, miał też szukać kogoś, kto pomoże mu zabić 10-letnią Kristinę.
 
Komisja penitencjarna zadecydowała o tym, żeby nadać mu status więźnia niebezpiecznego.  22-latek przebywa w jednoosobowej, monitorowanej całą dobę celi. Podlega ona częstszym kontrolom, a spacery odbywają się w specjalnie wyznaczonym miejscu pod dozorem funkcjonariuszy.
 
- Z uwagi na bezpieczeństwo aresztowanego więcej informacji nie mogę udzielić – mówi rzecznik prasowy Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej we Wrocławiu Mariusz Jastrzębski. 
 
Czytaj też:
 
wb
foto:ilustracyjne

 

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno