Zbiórka na odbudowę Zakładu Przyrodoleczniczego

Blisko 12 700 zł zebrano na odbudowę Zakładu Przyrodoleczniczego w Szczawnie-Zdroju. Zbiórkę prowadził Społeczny Komitet na rzecz Odbudowy Zakładu Przyrodoleczniczego w Szczawnie Zdroju.

Społeczny Komitet na rzecz Odbudowy Zakładu Przyrodoleczniczego w Szczawnie Zdroju powołano zaraz po pożarze Zakładu Przyrodoleczniczego. Jego celem było zorganizowanie zbiórki publicznej i wsparcie jak najszybszej odbudowy zniszczonego obiektu. 
 
Udało się zebrać 12 699,67 zł – kwota została już przekazana na rachunek Spółki „Uzdrowisko Szczawno – Jedlina” S.A.
 
Prezes Uzdrowiska Szczawno-Jedlina Barbara Grzegorczyk przekazała podziękowania inicjatorom i mieszkańcom, którzy wsparli zbiórkę. 
 
 - Pragnę podziękować wszystkim, których poruszyła tragedia jaka spotkała nasze Uzdrowisko, za każdą formę wsparcia odbudowy Zakładu Przyrodoleczniczego - powiedziała Barbara Grzegorczyk.
 
Już wkrótce rozpoczną się prace nad odbudową i rekonstrukcją dachu, w przygotowaniu jest materiał do realizacji tego zadania, to blisko 4000 m2 powierzchni kompleksowej odbudowy pokrycia dachowego. Na tym nie koniec, w przygotowaniu jest dokumentacja przetargowa na wymianę stolarki okiennej.
 
- Większość tych zadań planujemy wykonać jeszcze w roku bieżącym. Za chwilę będziemy wspólnie cieszyć się z efektów naszego wysiłku i wspólnych działań – dodaje Barbara Grzegorczyk.
 
 
opr.red
foto:walbrzych24.com/użyczone
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno