Autobusem ze Świdnicy na Pol’and’Rock Festiwal

Ze Świdnicy „woodstockowicze” dojadą na Pol’and’Rock Festiwal specjalnymi autobusami, które zapewni miejski przewoźnik. Pozwoli to wszystkim chętnym z  powiatu świdnickiego na bezpieczne dotarcie oraz powrót z Kostrzyna.  

- Jak wiele osób w Polsce zbulwersowała nas decyzja Przewozów Regionalnych, jednej z części dawnej PKP, o wstrzymaniu w tym roku dodatkowych pociągów, które bezpiecznie od lat dowoziły na miejsce uczestników festiwalu. Ale cóż – trzeba powiedzieć „trudno” i po prostu rozwiązać problem. Rozwiążemy go razem z Tobą. Z satysfakcją słyszymy o samorządach wojewódzkich, które uruchamiają dodatkowe przejazdy kolejowe w ramach swoich możliwości. Nie mamy wpływu na kolej, ale mamy własną spółkę komunikacyjną, która z chęcią pomoże dowieźć młodych ludzi do Kostrzyna – napisała w liście do Jerzego Owsiaka, prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska.
 
Uruchomione zostanie bezpośrednie połączenie na miejsce festiwalu. Opłata za przejazd będzie symboliczna – 20 zł w jedną stronę lub 40 zł w obydwie. Autobus wyjedzie ze Świdnicy 1 sierpnia o godz. 8.30 z Centrum Przesiadkowego przy ul. Kolejowej. Podróż potrwa około 5 godzin.
 
Powrót zaplanowano 4 sierpnia o godz. 10.00. Od dziś prowadzone są zapisy pod adresem Polandrock@um.swidnica.pl bądź telefonicznie pod numerem (74) 856 28 45. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych wyjazdem do kontaktu, gwarantując bezpieczny dojazd do Kostrzyna nad Odrą. 
 
red
foto: użyczone
 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno