Wyrzuciła do śmietnika pięć szczeniąt

Grozi jej do 3 lat więzienia, ma już prokuratorski zakaz posiadania i opieki nad zwierzętami. Policja zatrzymała 35-letnią kobietę, która wyrzuciła pięć szczeniaków... do śmietnika. Trzy z nich niestety nie przeżyły. 


 

Dzielnicowy z Bystrzycy Kłodzkiej wyciągnął z kontenera na śmieci torbę foliową, w której znajdowało się pięć szczeniąt. Głodne maluchy piszczały, niestety trzy z nich już nie żyły. Policjanci zawieźli dwa szczenięta do weterynarza, który udzielił im pomocy.

Policjanci zatrzymali 35-letnią mieszkankę  Bystrzycy Kłodzkiej która wyrzuciła zwierzęta do śmietnika. Kobieta usłyszała zarzut znęcania się nad zwierzętami. Grozi jej do 3 lat więzienia, 35 – latce została odebrana też suka, która urodziła pieski. Decyzją prokuratury kobieta ma zakaz posiadania i opieki nad zwierzętami.

adm
foto: ilustracyjne (pixabay)


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno