Złapali nożownika

Na trzy miesiące do aresztu trafił 23-letni mężczyzna który, w czasie kłótni z 19-latkiem wbił mu nóż w brzuch. Do zdarzenia doszło w grudniu ubiegłego roku przed jednym z lokali w Szczawnie Zdrój.

28 grudnia 2018r. bawiący się na dyskotece 19-letni mieszkaniec Wałbrzycha wyszedł przed lokal na papierosa. Został zaczepiony przez stojącego przed wejściem mężczyznę. Doszło do awantury, w czasie której napastnik wyciągnął nóż i zadał nim cios w brzuch. Sprawca uciekł, natomiast 19-latek szybko trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację.
 
Na podstawie zeznań świadków śledczy sporządzili rysopis nożownika. Jako sprawcę wytypowali 23-letniego mężczyznę. Mężczyzna  został zatrzymany. Nie przyznał się do winy, jednak został rozpoznany przez pokrzywdzonego.
 
Sąd Rejonowy w Wałbrzychu wydał decyzje o tymczasowym aresztowaniu 23-latka na trzy miesiące . Za popełnione przestępstwo grozi mu kara 3 lat więzienia. 
 
red
foto: ilustracyjne
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno